שלמה כהןשירות מקצועי, יחס נדיר,פשוט חוויה שלא תשכח
זאת המעט שאני יכול לעשות עבור ברוך גליסקו מבית העסק בי ג׳י סאונד. איש מקצועי בעל ידע וותק רב בתחום האודיו. המחירים סופר הוגנים ובפעמים רבות אף מתחת למחירם בחו"ל, אין ספק שאני את החנות סטריאו ואת האיש שלי מצאתי. ממליץ לכל חובבי האודיו High End להתנסות בבית העסק בי ג'י סאונד אשר מייבאת מותגי על למערכות סטריאו וקולנוע ביתי. שוב תודה לך ברוך
לא הרבה מבינים וחיים את המקצוע כמוך.
צביקה דורמגוון רחב של מוצרי סטריאו וסבלנות רבה.
בית עסק למערכות סטריאו מדהים וחווית קנייה שלא תישכח. שירות נהדר עם המון סבלנות מצד ברוך, הבחור מקצועי ומבין עניין. רכשתי בהמלצתו מס' פריטים כגון: ממיר Dac, רמקולים רצפתיים ואני מרוצה מאוד. טוב לגלות שיש לנו בארץ שירות ומקצועיות תוצרת כחול לבן. ממליץ בחום ובמיוחד ממליץ להיוועץ עם הבעלים ברוך גליסקו בעל ידע רב בתחום האודיו. נתראה ברכישה הבאה. צביקה דור,חיפה.
יובל גלשרות - מקצועיות - אדיבות
את החנות סטריאו המדהימה הזו פקדתי דרך המלצה של חבר קרוב. כבר מהרגע הראשון הבחנתי בשירות,אדיבות וסבלנות רבה מצד ברוך. לאחר אין ספור השוואות רכשתי מגבר סטריאו של חב' Perreaux ולאחר מס' ימים חזרתי ורכשתי כבלי רמקול ואינטרקונקט של חב' Purist. תודה על שירות נהדר.
יניב דהאןמגוון רחב מאוד של מוצרים.
חנות סטריאו מקצועית ובעלת מגוון רחב של מוצרים. לאחר התלבטות רבה וביקור בין מס' חנויות סטריאו ויבואנים. הגעתי לבי ג'י סאונד ע"י המלצתו של חבר שרכש משם קומפקט דיסק ורמקולים רצפתיים סאג 350. כבר בשיחתי הראשונית בטלפון עם ברוך הרגשתי שמדובר באיש בעל תודעת שרות גבוהה ומקצועית. פעם ראשונה חשתי שמקשיבים לי ולא מנסים ללמד אותי ולמכור לי. תיאמתי פגישה והאזנתי לאין ספור רמקולים רצפתיים ורמקולים מדפיים. לבסוף התחדשתי ברמקולים Mistral Sag-350 כמו של החבר שלי בדיוק. מבחינתי הרמקולים הם שילוב מנצח של עיצוב ואיכות צליל אשר לא שייכת לקבוצת המחיר שלהם. ממליץ בחום לא להתעצל ולהגיע לבי ג'י סאונד. גם אני הגעתי מהצפון הרחוק.
יהודה דן
יש מילה אחת שמבטאת את שביעות רצוני המלאה והיא: מצויין במובן של שירות ברוך מצטיין = 100%במובן של אמינות – 100% יושרה – 100%הגינות – 100%מקצוענות – 100% סבלנות והקשבה- 100%השקעה בלקוח – 100% (ברוך הביא את הציוד לביתי 120ק"מ נסיעה בכל כוון מבלי שהבטחתי לו דבר. )נאמנות – 100%התמורה – בפרספקטיבה של זמן והתנסות כולל חוות דעת של חברים וכמובן האישה – מצויין כולם נהנים ובעיקר אני.ברוך הוא – פשוט מצויין שווה לשלם את המחיר הגבוה – והוא גבוה – בכדי לקבל משהוא ממשי שאפשר להינות ולהתענג. סיכום: ברוך הוא מוסד של מערכות קול ושמע, שיודע היטב להקשיב ללקוח ולספק את דרישותיו במלואן. – מקצוען בכול מובן.
כהן דני
בית עסק נפלא ושירות מקסים.אגב! אחלה אספרסו. לבי ג'י סאונד הגעתי דרך חיפוש נרחב אחר רמקולים רצפתיים ברשת. רציתי להשקיע הרבה יותר ולשדרג את הרמקולים שלי (יקרים במיוחד).לאחר כ-4 חודשים של חיפושים נרחבים, השמעות והדגמות התחדשתי בזוג רמקולים רצפתיים תוצרת Mistral דגם: SAG-350 לאחר נסיון אישי ורב שנים עם המון זוגות רמקולים במחירים גבוהים, זו הפעם הראשונה שרכשתי רמקולים הרבה יותר זולים ממה שהיו לי ורמת איכות הצליל במערכת סטריאו שלי שופרה מאוד. זו ההזדמנות להודות למר ברוך שהפך אותי לאדם מאושר ואף חסך לי המון כסף שהתכוונתי להוציא על זוג רמקולים חדשים.
אייל
ברצוני לשבח את בית העסק המקצועי למערכות סטריאו בי ג׳י סאונד.
בית עסק בעל שרות ומקצועיות יוצאות דופן. מר ברוך גליסקו הינו כישרון נדיר
בבניית מערכות סטריאו איכותיות תוך שילוב קפדני של רכיבים ספציפיים בעלי תמורה אדירה למחירם.
זכיתי לשרות מעולה והמון תשומת לב ואדיבות מצד ברוך.
פעם אחר פעם נדהמתי מהיכולת של ברוך להצביע בדיוק על החולייה החלשה
ולמצוא את הרכיב המתאים ביותר על מנת לשפר קיצונית את איכות הצליל במערכת שלי.
ממליץ בחום לכל מי שמחפש איכות סאונד ללא פשרות, להגיע ולהתרשם מבית העסק המופלא הזה.
מובטחת לכם הנאה צרופה ותוצאה מדהימה שרק ע״י איש מקצועי כמו ברוך ניתן להגיע אליה.
הכל מתחיל בבנייה חכמה החוסכת זמן ומשאבים יקרים.
הגעתי לברוך אחרי שעברתי את מרבית היבואנים העוסקים בתחום
ולשמחתי הרבה ברוך הגיע לתוצאה הגבוהה ביותר ויחסית לענף זה
במחיר שפוי ולא הזוי.

סופ״ש נעים,
אייל